Telefonas Klaustukas Sitemap
Naujienos iliustracija 2021 m. vasario 24 d.

Visi 2020-ųjų „Tarp knygų“ numeriai – jau internete

Praėję metai buvo pažymėti karantino – apribojus fizinį judėjimą, daugiau „judėjome“ internete. Dalį žurnalo „Tarp knygų“ numerių buvo galima skaityti kompiuterių ar telefonų ekranuose. Nuo šiol skaitytojų patogumui papildytas žurnalo „Tarp knygų“ archyvas, skelbiamas Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos tinklalapyje. Visus 2020 metų, kaip ir ankstesnių, numerius galite patogiai skaityti vienoje vietoje internete – juos rasite čia ›.

Profesiniai straipsniai, publikacijos kultūros temomis, interviu su įdomiomis asmenybėmis, vertingų leidinių recenzijos, gerosios bibliotekų patirtys – tai nesenstanti informacija, kurią galima skaityti bet kuriuo metu. Todėl pernykščiuose numeriuose net ir šiandien rasite daug įdomios ir aktualios informacijos.

Primename, kad apsilankę Nacionalinės bibliotekos svetainėje www.lnb.lt › Atradimai › Kiti leidiniai › Tarp knygų: Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos mėnesinis žurnalas galite rasti suskaitmenintus žurnalo „Tarp knygų“ numerius, išleistus nuo 1984 m.

Įdomių skaitinių!