Telefonas Klaustukas Sitemap

Leidinių užsakymas

Norint užsisakyti uždaruose Nacionalinės bibliotekos fonduose saugomus leidinius reikia turėti skaitytojo pažymėjimą ir būti registruotu Nacionalinės bibliotekos vartotoju. Jei nesate registruotas šioje bibliotekoje, tą padaryti galima per elektroninių paslaugų portalą www.ibiblioteka.lt arba fiziškai atvykus į biblioteką.

Informaciją kaip užsakyti leidinius elektroninių paslaugų portale ibiblioteka.lt rasite čia ›.

Atkreipiame dėmesį, kad dokumentų užsakymai (knygų, filmų ir kitų leidinių) nepriimami likus 1 valandai iki bibliotekos uždarymo.

Užsakytų leidinių gali tekti palaukti iki 1 valandos, atnešti iš fondų leidiniai išduodami II a. esančiame registracijos ir informacijos punkte.

Reikalingus leidinius rekomenduojame užsisakyti internetu iš anksto, pasirenkant reikiamą dieną. Knygas prašome pasiimti tą užsakymo dieną iki Nacionalinės bibliotekos darbo pabaigos.

Prašymą dėl pagalbos ieškant informacijos, taip pat prisijungimo ar leidinių užsakymo klausimais galima pateikti paspaudus nuorodą „Klausk bibliotekininko“ arba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.