Telefonas Klaustukas Sitemap

Ekskursijos

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia skaitytojus susipažinti ir bičiuliautis. Laukiame jūsų svečiuose, pasirengę aprodyti knygų namus, paruošę įdomių pasakojimų ir norėdami pasidalyti brangiausiu sukauptu turtu – žiniomis.

Asmenims, atitinkantiems bent vieną galimybių paso kriterijų organizuojame nemokamas ekskursijas, per kurias lydimi gido susipažinsite su bibliotekos erdvėmis ir paslaugomis, sužinosite pastato istoriją. Ekskursijos trukmė apie 1 val. Ekskursijos vedamos organizuotoms 5–10 asmenų grupėms lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Prieš ekskursiją iniciatorius el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. turi pateikti dalyvių sąrašą su šiais duomenimis:

  • vardas, pavardė;
  • telefono numeris (asmeninis, darbo, kitas).

Atėjus į Nacionalinę biblioteką maloniai kviečiame viršutinius drabužius palikti savitarnos spintelėse, esančiose II aukšte priešais registracijos ir informacijos punktą (užraktai aktyvuojami 1 euro monetomis). Tada kviečiame grįžti į vestibiulį, čia jus pasitiks gidas.

SVARBU! Nacionalinės bibliotekos renginiuose (taip pat – ekskursijose, mokymuose ir pan.) galima dalyvauti tik turint galiojantį galimybių pasą arba kitą jam prilygstantį dokumentą. Uždarose erdvėse vyksiančiuose renginiuose visi vyresni nei šešerių metų dalyviai, personalas privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius. Nuo to atleidžiami tik neįgalumą turintys žmonės, kurie to daryti negali dėl savo sveikatos būklės. Tokiu atveju rekomenduojama dėvėti veido skydelį. Taip pat dalyviai turi laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis.


Organizuotoms grupėms ekskursijas vedame darbo dienomis ir kviečiame registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Dėl ekskursijų vaikų ir mokinių grupėms kreipkitės el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Administracija pasilieka teisę atšaukti numatytą ekskursiją dėl Nacionalinėje bibliotekoje vykstančių renginių. Dėkojame už supratimą ir laukiame jūsų.