Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginiai ir parodos

Knygos „Nelly Paltinienė. Tu ateik į pasimatymą“ pristatymas Palangos vasaros skaitykloje

2021 m. liepos 24 d. 18.00 val. – 19.30 val.

Liepos 24 d. 18 val. kviečiame į Nelly Paltinienės biografinės knygos „Tu ateik į pasimatymą“ pristatymą Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Palangos vasaros skaitykloje.

2020 m. vasario 29 d. Nelly Paltinienė iškeliavo anapilin, palikusi atvirų pasakojimų apie savo gyvenimą – jie ir sugulė į knygą.

Knygoje pasakojama apie mažytės Nelly kovą dėl išlikimo karo mėsmalėje. Apie tai, kaip pati dar būdama vaikas tapo mama. Apie beribę aistrą scenai ir jai atiduotus šešiasdešimt ketverius metus. Apie tai, kodėl per koncertą persirengdavo penkis ar šešis kartus. Apie vyrą, kurį nutarė padaryti laimingą. Apie skausmingą sprendimą išvykti gyventi į Vokietiją. Apie bisą po biso, glėbius gėlių ir gandus, ko gero, nenutilsiančius, kol gyvi dainininkės gerbėjai.

Nelly Paltinienės biografinės knygos „Tu ateik į pasimatymą“ pristatyme dalyvaus knygos autorė, BALTO leidybos namų redaktorė Irma Laužikaitė, scenos legendos bendražygiai ir draugai.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Atėjus į renginį bus privaloma užpildyti COVID-19 anketą. Atsiprašome už nepatogumus. 

Trumpai apie renginį

Data
liepos 24 d.
Laikas
18 val.
Vieta
Palangos vasaros skaitykla (Vytauto g. 72, Palanga)
Trukmė
1,5 val.
Dalyvavimas
įėjimas laisvas
Organizatorė
BALTO leidybos namai
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“