Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginiai ir parodos

Iliustracija

Filmo „Ši liūtis niekada nesiliaus“ peržiūra

2021 m. spalio 22 d. 18.00 val. – 19.45 val.

Šį rudenį jau 15-ą kartą vyksiantis vienintelis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis Baltijos šalyse „Nepatogus kinas“ prie ekranų vėl sukvies visos Lietuvos žiūrovus. Visą festivalio programą rasite svetainėje nepatoguskinas.lt. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka spalio 16–24 dienomis kviečia į festivalio renginius Konferencijų salėje, V a. Visi „Nepatogaus kino“ renginiai Nacionalinėje bibliotekoje yra nemokami.

Spalio 22 d. 18 val. filmo „Ši liūtis niekada nesiliaus“ peržiūra

„Ši liūtis niekada nesiliaus“ („This Rain Will Never Stop“), rež. Alina Gorlova. Latvija, Vokietija, Karatas, Ukraina, 2020 m.

Iš Sirijos pabėgusi Suleymanų šeima išsibarsčiusi po pasaulį. Filmas seka Lazginą ir jo sūnų Andrejų, gyvenančius Ukrainoje ir palaikančius ryšius su Lazgino broliais Vokietijoje, Irake ir namie, Sirijoje. Jaunėlis, vos išsigelbėjęs nuo vieno karinio konflikto, su Raudonuoju Kryžiumi jau dirba kitame, šįkart Ukrainoje. Jį persekioja sunkiai išsprendžiama dilema: vėl bėgti nuo karo ar atiduoti visą save gelbėjant kitus? Kančios lietus nesiliauja, bet ar dėl to neverta su juo kovoti?

Filmo anonsas čia. Kalba – vokiečių, arabų, kurdų, ukrainiečių, rusų; subtitrai lietuvių kalba.

Registracijos forma.

SVARBU! Nacionalinės bibliotekos renginiuose galima dalyvauti tik turint galimybių pasą. Laikantis saugumo reikalavimų, dalyviai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams privaloma dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Norintieji dalyvauti renginyje turi registruotis. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie renginį

Data
spalio 22 d.
Laikas
18 val.
Vieta
Konferencijų salė, V a.
Trukmė
renginio trukmė 1 val. 45 min. (filmas – 102 min.)
Dalyvavimas
dalyvių skaičius ribotas, prašome registruotis čia
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“, festivalio interneto svetainėje
Organizatoriai
festivalis „Nepatogus kinas“
Partneriai ir rėmėjai
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos kino centras, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Europos Parlamento biuras Lietuvoje, „Swedbank“, „Citus“, „Žaliasis taškas“, „Fielmann“
Svarbu
amžiaus cenzas V