Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginiai ir parodos

Iliustracija

Konferencija „Tėvai pasikeitusiame pasaulyje: kaip nepamesti savęs ir suprasti vaikus“

2021 m. gruodžio 17 d. 10.00 val. – 13.00 val.

Pandemija tiek į tėvų, tiek į vaikų ir paauglių gyvenimą įnešė daug sumaišties, nerimo, netekčių, išgyvenimų. Tai kelia baimę, pyktį, nusivylimą ar nuovargį ir dažnai prasiveržia nesuvaldytomis stipriomis emocijomis, kurios išliejamos ant artimiausių žmonių. Vaikų ir paauglių sukaupti neigiami jausmai gali lemti probleminį elgesį.

Paramos vaikams centro ir Vilniaus universiteto psichologai konferencijoje „Tėvai pasikeitusiam pasauly: kaip nepamesti savęs ir suprasti vaikus“ kalbės apie tai, ką vaikai / paaugliai išgyvena pandemijos metu, kaip tai gali keisti jų elgesį ir kada suaugusiesiems reikėtų susirūpinti.

Sužinosite, kodėl daugėja vaikų / paauglių, turinčių įvairių priklausomybių, ir kaip jiems padėti. Taip pat, kodėl tėvams reikėtų nepamiršti pasirūpinti savimi ir kas padeda šeimoje palaikyti emocinę pusiausvyrą.

Konferencija vyks gruodžio 17 d. 10.00–13.00 val. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos (Gedimino pr. 51, Vilnius) Renginių erdvėje ir internetu, Paramos vaikams centro „Facebook“ ir „YouTube“ paskyrose.

Po konferencijos bus galima peržiūrėti įrašą.

PROGRAMA ›

Dalyvavimas nemokamas. Būtina registracija čia ›

Konferenciją organizuoja Paramos vaikams centras; finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija; partneris – Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka.

SVARBU! Nacionalinės bibliotekos renginiuose galima dalyvauti tik turint galiojantį galimybių pasą arba kitą jam prilygstantį dokumentą. Laikantis saugumo reikalavimų, dalyviai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams būtina dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Norintieji dalyvauti renginyje turi registruotis. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie konferenciją

Data
gruodžio 17 d.
Laikas
10 val.
Vieta
Renginių erdvė, III a., 305 kab.
Trukmė
3 val.
Dalyvavimas
būtina registracija
Organizatorius
Paramos vaikams centras
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“