Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginiai ir parodos

Iliustracija

Meno edukacija su A. Ščiupokaite „Meno terapija – būdas pažinti save“

2022 m. sausio 26 d. 17.00 val. – 18.30 val.

Sausio 26 d. 17 val. kviečiame į meno edukaciją su viešnia Arūne Ščiupokaite „Meno terapija – būdas pažinti save“. Edukacija vyks Pažinimo erdvėje (V a., 535 kab.).

Meno edukacijų cikle pristatomi meno teorijos pagrindai ir rengiamos praktinės dailės pamokos. Šios edukacijos skirtos pradedantiems meno mėgėjams, bet papaildyti teorines ir praktines žinias gali ir profesionalai.

Edukacijose supažindinama su modernizmo tapybos srovėmis ir jų įtaka meno kūrinio kompozicijai. Teorinėje dalyje aptariama Europos XIX a. pab.–XX a. pr. tapybos srovių kaita, Kinijos ir Japonijos tapybos mokyklos. Būtent jų meninės idėjos padeda suvokti, kaip kurti, komponuoti paveikslą. Tai tarsi kūrinio nematomas stuburas, pagrindas, padedantis formuoti ir komponuoti vaizdą iš atskirų formų ar spalvų.

Meno terapija – būdas pažinti save

Pažintis su dailės terapija prasidėjo dar lapkritį, kai edukacijos dalyviai, vedami A. Ščiupokaitės, leidosi į gilesnes savo asmenybės paieškas. Dailės terapijos sesijų metu iš arčiau susipažinsime su pagrindiniais dailės terapijos principais. Kūrybiniame procese, pasitelkdami meninės raiškos priemones, dalyvausime terapijoje, kurios metu atsipalaiduosime ir patirsime jos naudą emocinei sveikatai.

A. Ščiupokaitė – jungtinės Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ir Vilniaus dailės akademijos dailės terapijos magistro programos absolventė, jos pamokos papildo meno edukacijų ciklą.

Registracija į edukaciją el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

SVARBU! Nacionalinės bibliotekos renginiuose galima dalyvauti tik turint galiojantį galimybių pasą arba kitą jam prilygstantį dokumentą. Laikantis saugumo reikalavimų, dalyviai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami.

Uždarose erdvėse vyksiančiuose renginiuose visi vyresni nei šešerių metų žiūrovai ir dalyviai, personalas privalo renginio metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius. Nuo to atleidžiami tik neįgalumą turintys žmonės, kurie to daryti negali dėl savo sveikatos būklės. Tokiu atveju rekomenduojama dėvėti veido skydelį. Taip pat dalyviai turi laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Norintieji dalyvauti renginyje turi registruotis. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie edukaciją

Data
sausio 26 d.
Laikas
17 val.
Dalyvavimas
būtina registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Vieta
Pažinimo erdvė, V a., 535 kab.
Trukmė
1,5 val.
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“