Renginių kalendorius

Pokalbis-diskusija „Vaikų literatūros kūrėjas: įvaizdis ir siekiai“
2019 m. gruodžio 4 d. 18.00 val.

Vaikų literatūros kūrėjai vis labiau matomi viešojoje erdvėje: jie nuolat dalyvauja susitikimuose su skaitytojais bibliotekose ir mokyklose, dalija įvairius interviu, internete atvirauja ne tik apie kūrybą, bet ir asmeninį gyvenimą, galiausiai patys užsiima savo knygų reklama ir sklaida. Kviečiame Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje pasikalbėti apie vaikų literatūros kūrėjų įvaizdį. Ar jis kuriamas sąmoningai? Ko siekiama vienokia ar kitokia komunikacija?

Pokalbyje-diskusijoje dalyvaus vaikų ir paauglių rašytojai Ilona Ežerinytė ir Tomas Dirgėla, Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos bibliotekininkė ir mokytoja Edita Šlekienė, reklamos projektų kūrybos vadovė, reklamos mokyklos „The Atomic Garden Vilnius“ dėstytoja, tinklaraščio „Ū ilgoji“ įkūrėja ir autorė Aistė Jūrė. Pokalbį moderuos Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento Tyrimų ir sklaidos skyriaus vadovė bei IBBY Lietuvos skyriaus pirmininkė Inga Mitunevičiūtė.

Pokalbis-diskusija „Vaikų literatūros kūrėjas: įvaizdis ir siekiai“ yra renginių ciklo „Pokalbiai apie vaikų literatūrą“ dalis. Cikle pristatomos, analizuojamos ir aptariamos vaikų literatūros pasaulio aktualijos, problemos bei naujienos. Renginiai skirti mokytojams, bibliotekininkams, dėstytojams, skaitymo skatinimo specialistams, studentams ir visiems, besidomintiems vaikų literatūra bei vaikų skaityba.

Siekiant, kad profesionali vaikų literatūros kritika ir refleksija pasiektų kuo daugiau specialistų ir besidominčiųjų, visi ciklo renginiai filmuojami ir viešai prieinami Nacionalinės bibliotekos „Youtube“ kanale. Projektą rengia Nacionalinė biblioteka kartu su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

Trumpai apie renginį

Data
gruodžio 4 d.
Laikas
18 val.
Vieta
Meno erdvė, V a.
Trukmė
1,5 val.
Dalyvavimas
įėjimas laisvas
Partneriai ir rėmėjai
IBBY Lietuvos skyrius, Lietuvos kultūros taryba
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“

Spalis
P A T K Pn Š S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Kinas

YouTubeFacebookLinkedInInstagramFlickr