Telefonas Klaustukas

Renginių kalendorius

Tiesioginė transliacija „Sukčiai internete: kaip apsisaugoti?“
2020 m. vasario 11 d. 11.00 val.

Ir toliau įgyvendinamas projektas „Prisijungusi Lietuva“: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“. Jo vykdytojai – Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos, asociacija „Langas į ateitį“, Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija – kviečia dalyvauti teminėje akcijoje „Saugesnio interneto savaitė“.

Vasario 11 d. 11 val. Sukčiai internete: kaip apsisaugoti?

Savo kasdienybės be interneto nebeįsivaizduojame: statistikos duomenimis, 73 proc. 16–74 metų Lietuvos internautų juo naudojasi kasdien. Dažniausiai – bendraudami, ieškodami informacijos ir naudodamiesi bankininkystės paslaugomis. Tačiau į tendencijas žvalgosi ir sukčiai, vis dažniau ieškantys patiklių aukų virtualioje erdvėje. Kokie dažniausi sukčiavimo būdai ir kaip išsaugoti budrumą? Seminaro metu ekspertai pasidalins pavyzdžiais bei patarimais. Aktyviausių žiūrovų laukia prizai, o po transliacijos – galimybė pasitikrinti įgytas žinias testu.

Transliaciją moderuos Lietuvos bankų asociacijos komunikacijos vadovė Valerija Kiguolienė.

Dalyvauja Lietuvos banko ir komercinių bankų ekspertai.

Seminaro transliaciją bus galima stebėti internetu (per mobiliuosius įrenginius arba kompiuterius) tiesiogiai nurodytu laiku Nacionalinės bibliotekos „Youtube“ kanale.