Renginių kalendorius

Švietimo projekto „Teisė kiekvienam“ paskaita „Nukentėjusių turistų teisės“
2020 m. vasario 27 d. 17.30 val.

Praėjusių metų spalį Mykolo Romerio teisės mokykla ir Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka pradėjo unikalų projektą „Teisė kiekvienam“. Jo tikslas – supažindinti visuomenę su aktualiausiais teisiniais klausimais, sudaryti galimybę nemokamai individualiai konsultuotis su įvairių sričių teisininkais. Kiekvieną mėnesį kviečiame visus norinčius dalyvauti teisinėse paskaitose aktualiomis temomis.

Penktąją ciklo paskaitą skaitys Mykolo Romerio teisės mokyklos lektorės dr. Justina Nasutavičienė ir dr. Ieva Navickaitė-Sakalauskienė. Tema – „Nukentėjusių turistų teisės“. Šiandien didėjantis žmonių mobilumas jau nieko nebestebina. Kiekvieną dieną socialiniuose tinkluose mūsų draugai ir pažįstami dalijasi įspūdžiais iš savo kelionių po skirtingas pasaulio šalis. Tačiau ne visada turistų lūkesčiai pasiteisina, ne visada juos pasitinka paplūdimiai ir jūra, matyti reklaminiuose paveikslėliuose. Kaip šių nemalonių situacijų išvengti? Kokias teises turi turistai? Kokios keliautojų apsaugą užtikrinančios taisyklės yra priimtos Europos Sąjungoje? Kokiais pažeistų teisių gynimo būdais gali pasinaudoti turistas, kelionių organizatoriui suteikus netinkamos kokybės turizmo paslaugas ar kelionių organizatoriaus nemokumo atveju? Į šiuos ir kitus aktualius klausimus bandysime drauge atsakyti susitikimo metu.

Po kiekvienos paskaitos bibliotekoje vyks teisinės konsultacijos. Interesantus konsultuos patyrę administracinės, civilinės, baudžiamosios, darbo, vartotojų ir kitų teisės sričių praktikai ir advokatai, o prie jų prisidės ir studentai. Kompleksiniai klausimai bus registruojami ir sprendimų bus ieškoma papildomose konsultacijose.

Trumpai apie renginį

Data vasario 27 d.
Laikas 17.30 val.
Vieta Valstybingumo erdvė, II a.
Trukmė 1 val.
Dalyvavimas įėjimas laisvas
Organizatoriai Mykolo Romerio universitetas, MRU Teisės mokykla
Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“

Naujienos iliustracija 

Sausis
P A T K Pn Š S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

YouTubeFacebookLinkedInInstagramFlickr