Renginių kalendorius

Tarptautinių stovyklų ir prestižinių mokyklų forumas
2020 m. kovo 7 d. 

Trūksta idėjų, kaip prasmingai praleisti vasarą? Atvykite į vienintelį Lietuvoje organizuojamą renginį „AMES STUDY THE WORLD Summer & Boarding schools 2020“ Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje!

Renginyje 8–18 metų moksleiviai galės daugiau sužinoti apie kalbų stovyklas Palangoje, Londone, Maltoje, Niujorke, Toronte, o vyresnių klasių moksleiviams bus pristatyta išskirtinė galimybė susipažinti su pasirinktomis specialybėmis universitetų aplinkoje Kembridže (Jungtinėje Karalystėje), Oksforde (Jungtinėje Karalystėje), Naujajame Džersyje (Jungtinėse Amerikos Valstijose) ar Britų Kolumbijoje (Kanadoje).

PROGRAMA

Lyderystės paslaptys ir testai – ateik, sužinok, išbandyk!

11.00–11.45 val. Lyderystės meistriškumo pamoka 

Būti lyderiu nelengva – lyderystei reikia tvirto pasitikėjimo savimi, supratingumo ir atsakomybės jausmo. Dėstytojos Hatty Reilly meistrystės pamokoje, kurios forma artima programos „Young Leaders“ pratyboms, gausi atsakymą į klausimą, kokių savybių reikia, kad žmonės norėtų sekti paskui Tave. 

Jau įdomu?

Universiteto „Bucksmore Education“ dėstytoja pabrėžia, kad lyderiu gali būti kiekvienas, kuris lengvai atpažįsta ir gerai supranta paskui jį sekančių žmonių poreikius, todėl šioje pamokoje susipažinsi su skirtingais lyderystės stilių tipais, sužinosi motyvavimo paslapčių, o teorija bus įtvirtinta praktine realių atvejų analize. Be to, ši meistrystės pamoka padės atsakyti, ko turi imtis norėdamas tapti lyderiu ir koks lyderystės stilius tau tinkamiausias: galbūt, stovėdamas prieš auditoriją, iškalba motyvuosi klausytojus, o gal lyderiausi palaikydamas ir į priekį išleisdamas kitus? 

Ateik ir pasiruošk tapti ateities lyderiu!

13.00–13.45 val. IELTS testo meistriškumo pamoka

IELTS (International English Language Testing System) – tarptautiniu mastu pripažįstama anglų kalbos žinių vertinimo sistema, todėl išlaikius „Academic“ versijos testą galima stoti į daugelį anglų kalba dėstomų studijų programų visame pasaulyje.

IELTS testo meistriškumo pamokoje bus nuodugniau apžvelgta šio egzamino kalbėjimo dalis, aptarti vertinimo kriterijai ir pateikiamų užduočių formatas. Be to, dėstytojai trumpai ir aiškiai papasakos apie anglų kalbos žodyno tobulinimo strategijas, o svarbiausia – pateiks patarimų, kaip taisyklingai atsakyti į „suktus“ klausimus. 

14.00–15.30 val. IELTS egzamino dalies bandomasis testas

Nuo teorijos – prie praktikos. IELTS testą nemokamai tuo pačiu metu bus galima atlikti visuose AMES filialuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje – varžykis su draugais iš skirtingų miestų, kieno anglų kalbos žinios geresnės! REGISTRACIJA

Forumas nemokamas! Registracija į renginį būtina (vyks ir I a. fojė).

Svarstančius dalyvauti prašome iš anksto susipažinti su šia informacija ›

Trumpai apie forumą

Data kovo 7 d.
Laikas 10.30 val.
Vieta atrijus, III a.
Trukmė 4,5 val.
Dalyvavimas būtina registracija
Organizatorius AMES kalbų mokykla
Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“

ames logo

Sausis
P A T K Pn Š S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

YouTubeFacebookLinkedInInstagramFlickr