Renginių kalendorius

Lietuvių kino klasikos vasaros vakarai │ Dokumentinių filmų „Atverti duris ateinančiam“ ir „Uostas“ peržiūra
2020 m. liepos 29 d. 17.00 val. 

Lietuvos kino centras kviečia į Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyksiančius Lietuvių kino klasikos vakarus. Mėgstamiausi, geriausios kokybės restauruoti kino klasikų filmai ne tik įtrauks į dramatiškas istorijas, bet ir leis pasinerti į tikrus įvykius, žmones pristatančius dokumentinius filmus. Programa ›


Dokumentinių filmų „Atverti duris ateinančiam“ ir „Uostas“ peržiūra

„Atverti duris ateinančiam“ – debiutinis Audriaus Stonio filmas, kurį sukurti režisieriui atrodė sena ir sunkiai įgyvendinama svajonė. Filmas sukurtas apsilankius pas Tėvą Stanislovą (kun. Mykolą Dobrovolskį) Paberžėje. Laikotarpiu prieš Atgimimą į Paberžę plūdo daugybė žmonių. Sunkią gyvenimo valandą ateiti pas buvusį politinį kalinį, Paberžės kleboną pasiklausyti jo išminties durys buvo atvertos kiekvienam. Tai – pirmas Tėvo Stanislovo pasirodymas kine.

Režisierius Audrius Stonys, operatorius Rimvydas Leipus, garso operatorius Viktoras Juzonis.

Filmas rodomas originalo kalba (lietuvių). Daugiau informacijos ›

Režisieriaus A. Stonio dokumentiniame filme „Uostas“ laikas ir erdvė turi kitą prasmę. Žmonės stovi nuogi, tarytum ką tik gimę, nevaržomi jokių titulų, padėties visuomenėje. Jie atlieka keistus ritualus, pasiduoda pagundoms, mėgindami nuplauti nuo kūnų gyvenimo dulkes.

Režisierius Audrius Stonys, operatorius Vladas Naudžius, garso operatorius Rimvydas Leipus.

Filmas rodomas originalo kalba (lietuvių). Daugiau informacijos ›

Vietų skaičius salėje ribotas (22 vietos). Būtina registracija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams rekomenduojama dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie kiną

Data Laikas Vieta Filmas Dalyvavimas
Liepos 29 d. 17 val. Kino salė, V a. „Atverti duris ateinančiam“ ir „Uostas“ (1989)
Dokumentiniai, 20 min., rež. A. Stonys
būtina registracija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Naujienos iliustracija

Spalis
P A T K Pn Š S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Kinas

YouTubeFacebookLinkedInInstagramFlickr