Telefonas Klaustukas

Renginių kalendorius

Susitikimas su leidyklos „Tyto alba“ autoriais
2020 m. rugsėjo 7 d. 17.00 val.

Ką „Tyto alba“ žada pasiūlyti rudens ir žiemos literatūros sezonui? Viską sužinosite atvykę į Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje rengiamą susitikimą su leidyklos autoriais.

Rugsėjo pradžioje leidykla „Tyto alba“ tradiciškai kviečia į susitikimą su autoriais, kurių knygos pasirodys rudenį ir žiemą. Tai puiki proga ne tik pabendrauti su mėgstamais rašytojais, bet ir iš pirmų lūpų išgirsti apie naujas knygas. Karantino laikotarpis parodė, koks svarbus žmonėms yra skaitymas, paskatino juos ypač aktyviai domėtis knygomis. Todėl reaguojame į skaitytojų poreikius ir tikimės, kad laukia įvairus ir įdomus sezonas: populiarių ir gerai žinomų autorių romanai ir intriguojanti negrožinė literatūra.

Pasirodysiančias knygas pristatys Rimantas Kmita, Gediminas Kulikauskas, Donaldas Kajokas, Genovaitė Bončkutė-Petronienė, Donatas Katkus drauge su Rasa Murauskaite, Aidas Puklevičius, Vaidas Jauniškis, Violeta Palčinskaitė, Eglė Aukštakalnytė-Hansen, Gina Viliūnė, Tomas Dirgėla.

Nepraleiskite progos susitikti su mylimais autoriais.

Prašome registruotis ir dalyvauti: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tiesioginę renginio transliaciją galima bus stebėti per Nacionalinės bibliotekos „YouTube“ kanalą

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams privaloma dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie renginį

Data rugsėjo 7 d.
Laikas 17 val.
Vieta Konferencijų salė, V a.
Trukmė 1,5 val.
Dalyvavimas prašome registruotis: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Organizatorius leidykla „Tyto alba“
Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“

Naujienos iliustracija