Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Knygos „Pakelk mane aukštai“ pristatymas
2020 m. rugsėjo 22 d. 18.00 val.

Genovaitė Bončkutė-Petronienė – profesionali psichoterapeutė, jau 25 metus konsultuojanti žmones, dėstanti psichologiją studentams ir vedanti psichologijos seminarus, kurianti radijo laidas, rašanti populiarius straipsnius įvairiems leidiniams ir dažnai kalbinama televizijoje. Ir kartu ji – tiesiog kūrybiška moteris, išleidusi jau keturias grožines knygas.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir leidykla „Tyto alba“ kviečia į susitikimą su autore ir jos knygos „Pakelk mane aukštai“ aptarimą.

Romanas „Pakelk mane aukštai“ – knyga apie moters psichologinę transformaciją, prasidedančią po išsiskyrimo. Knygoje išsamiai aprašyta herojės psichoterapinė patirtis, dvasiniai ieškojimai, vidinio pasaulio išgyvenimai susipina su išorinių įvykių, santykių, kelionių detalėmis. Ši knyga ypatinga tuo, kad psichologinis virsmas aprašytas profesionalo – romanas atspindi profesines žinias, atskleidžia, kaip iš tikrųjų dirba psichologai ir kaip vyksta vidiniai pokyčiai.

Autentiškomis patirtimis pagrįsta knyga įkvepia keistis, atskleisdama, kaip, regis, iš itin sudėtingos padėties – užsitęsusio depresyvumo, vidurio amžiaus krizės, didelės vienatvės, kai nėra nė vieno žmogaus, į kurį būtų galima atsiremti, sunkių vaikystės patirčių – randama išeitis, pamažu, žingsnis po žingsnio statomos stabilios vidinės struktūros. Atsiremdama į jas herojė jau niekad nebepatirs tokių sunkių potyrių, kuriuos išgyveno prieš pradėdama vidinę kelionę sveikimo link.

Autorei pavyko užčiuopti šiandien daugeliui aktualias problemas, jas įvardyti ir – svarbiausia – pasiūlyti kelią iš pinklaus santykių ar jausenų kamuolio. Šioje knygoje tikriausiai atpažinsite save, o ją perskaitę galbūt pasijusite kitokie – pasikeitę ar nusiteikę keistis į gera.

Pokalbyje dalyvaus knygos autorė ir psichologas Timas Petraitis.

Renginys atviras, tačiau reikia registruotis: http://tiny.lt/7p4ewn

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams privaloma dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie renginį

Data rugsėjo 22 d.
Laikas 18 val.
Vieta Renginių erdvė, III a.
Trukmė 1,5 val.
Dalyvavimas būtina registracija
Organizatorė leidykla „Tyto alba“