Telefonas Klaustukas

Renginių kalendorius

Diskusija „Opera online – būtinybė, galimybė ar praradimas?“
2020 m. rugsėjo 15 d. 18.00 val.

Karantinas išmokė daug ką atlikti internetu: taip pat ir neišeinant iš namų žiūrėti įvairiuose pasaulio teatruose rodomus operos spektaklius. Tačiau ar gali netgi pats kokybiškiausias spektaklio įrašas atstoti gyvą operą? Apie tai kviečiame pasikalbėti Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyksiančioje diskusijoje „Opera online – būtinybė, galimybė ar praradimas?“.

Renginyje dalyvaus „Operomanijos“, festivalio NOA ir Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Meno centro vadovė Ana Ablamonova, radijo programos „LRT klasika“ vadovas Julijus Grickevičius, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas Rafailas Karpis. Pokalbį moderuos muzikologė Rasa Murauskaitė.

Maloniai laukiame visų, kam rūpi ir patinka opera. Kadangi diskusijos klausytojų skaičius dėl sveikatos saugos reikalavimų yra ribojamas, pageidaujančius dalyvauti renginyje asmenis maloniai kviečiame iš anksto registruotis Operos ir baleto teatro „Facebook“ sienoje.

SVARBU! Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams privaloma dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie diskusiją

Data rugsėjo 15 d.
Laikas 18 val.
Vieta Renginių erdvė, III a.
Trukmė 1 val.
Dalyvavimas registracija LNOBT „Facebook“ sienoje
Organizatorius Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras
Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“