Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Nuotoliniai mokymai „Elektroninės knygos portale ibiblioteka.lt“
2021 m. kovo 25 d. 10.00 val.

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos darbuotojų rengiamuose nuotoliniuose mokymuose sužinosite, kaip užsisakyti ir skaityti el. knygas, kaip naudotis prenumeruojamomis užsienio duomenų bazėmis, papasakosime, kas yra informacinis raštingumas, elektroninės paslaugos, kaip galima jomis pasinaudoti, kokias svetaines rekomenduojame naudoti. 


Elektroninės knygos portale ibiblioteka.lt. Sužinosite, kur rasti ir skaityti lietuvių autorių ir į lietuvių kalbą išverstas el. knygas. Pasakosime kaip skolintis ir skaityti el. knygas ir kt.

Mokymai vyksta per „Microsoft Teams“ programą. Užsiregistravę gausite nuorodą, prie kurios prisijungę galėsite dalyvauti mokymuose. Mokymų trukmė – 1 val. Mokymai vedami lietuvių kalba.

Jei numatytas mokymų laikas nėra tinkamas, o jūs registruojatės drauge su kitais asmenimis ir sudarote 3 ar daugiau žmonių grupę, susisiekite su mumis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., suderinsime jums patogų mokymų laiką. 


Daugiau informacijos apie kitus Nacionalinės bibliotekos organizuojamus mokymus rasite čia ›